Elfogadom Elutasítom

Karrierlehetőség

Ügyvezetői asszisztens

A Vaillant Saunier Duval Kft. új kollégát keres budapesti csapatába ügyvezetői asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • Az iroda napi működéséhez szükséges teendők végrehajtása (irodaszer, étel/ital rendelések, kapcsolattartás az iroda üzemeltetőjével és külső vállalkozókkal, szolgáltatókkal)
  • A társasághoz érkező vendégek fogadása, részvétel a találkozók szervezésben és lebonyolításban (recepció)
  • A titkárságra érkező bejövő telefonhívások fogadása, kezelése;
  • A cég postájának átvétele, iktatása és a megfelelő címzetthez történő eljuttatása.
  • A titkársághoz érkező e-mail üzenetek kezelése, megfelelő személyhez való továbbítása
  • Az ügyvezetés adminisztrációs feladatainak teljes körű ellátása,
  • Az ügyvezető naptárának teljes körű szervezése, külső és belső találkozók megszervezése, kapcsolattartás az ügyvezető partnereinek titkárságaival.
  • Nyilvántartások precíz, naprakész vezetése (szabadság-nyilvántartás, jelenléti ív kezelése, belépő kártyák, mobiltelefonok nyilvántartása, stb. )
  • Külföldi utazások előkészítése, foglalások megszervezése (az ügyvezető utasítása alapján)
  • Szerződések, hivatalos dokumentumok nyilvántartása és rendszerezett tárolása, az iratokhoz való megfelelő hozzáférések betartása és betartatása.
  • Értekezletek emlékeztetőinek készítése, az értekezletekhez kapcsolódó előkészítő dokumentumok, felkészítő anyagok előkészítése, illetve az ügyvezető kérésére jelentések, riportok bekérése.
  • Rendszeres és ad-hoc kimutatások, jelentések elkészítése, dokumentumok, táblázatok, prezentációk készítése, véglegesítése, ellenőrzése.
  • A munkakörhöz általánosságban hozzátartozó egyéb feladatok.

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Aktív középfokú szintű angol nyelvtudás írásban és szóban is egyaránt
  • Nagyfokú precizitás, terhelhetőség
  • Proaktív, dinamikus, problémamegoldó személyiség
  • Kiváló, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, Power Point)
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Pozitív hozzáállás, analitikus gondolkozás
  • Önálló munkavégzés

Előny

  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: cégünk központja, Budapest 1097, Gubacsi út 6/B. Office Campus irodaház

Jelentkezés módja: fizetési igény megjelölésével az info@vaillant.hu címre küldött önéletrajzzal